Usługi

Opieka lekarza

Opieka lekarza

Dużym atutem prywatnego Domu Seniora ANNA jest codzienna opieka doświadczonego lekarza rodzinnego, który zarazem jest jego właścicielem.

Opieka pielęgniarska

Opieka pielęgniarska

Oferujemy fachową opiekę pielęgnacyjną 24 godziny na dobę. Pielęgniarki i opiekunki Domu Seniora otaczają Pensjonariuszy i ich potrzeby zrozumieniem i troską, dzięki czemu panuje tu ciepła, rodzinna atmosfera.

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Najważniejszą sprawą naszego działania jest poprawa i utrzymanie sprawności ruchowej Podopiecznych Domu Seniora, tak, aby jak najdłużej mogli być samodzielni. Dajemy Im nadzieję i radość każdego dnia.

Kuchnia

Kuchnia

Domowe posiłki przyrządzane ze smakiem we własnej kuchni.

Wyposażenie

Wyposażenie

Wyposażenie całej placówki daje poczucie komfortu, Pensjonariusze czują się jak w domu, a nie zakładzie opieki.

Kaplica

Kaplica

Kaplica z Najświętszym Sakramentem pozostająca cały czas do dyspozycji mieszkańców, Msze Święte koncelebrowane raz w tygodniu.

Dom Seniora mazowieckie – na co mogą liczyć podopieczni?

Oprócz wspomnianych wyżej udogodnień Podopieczni naszego Domu Seniora w mazowieckim mają do dyspozycji komfortowe dwu lub trzyosobowe pokoje z doskonałym wyposażeniem. Towarzystwo osób w podobnym wieku jest bardzo ważne i pozwala zachować pogodę ducha. Do niej przyczynia się również empatia personelu naszej placówki, traktującego opiekę i wsparcie Seniorów jako najważniejszą misję, dając Im ulgę, radość, zadowolenie. Podopieczni mogą również liczyć na aktywność fizyczną. Oprócz codziennej rehabilitacji, każdy z Seniorów może zagospodarować według własnego uznania ogródki znajdujące się wokół naszej placówki, by jeszcze milej i weselej spędzać czas.

Prywatny Dom Seniora – mazowieckie krajobrazy, to idealne miejsce na wypoczynek

Czym charakteryzują się najlepsze Domy Seniora? Mazowieckie to województwo, w którym nie brakuje przepięknych, spokojnych miejsc. My znaleźliśmy właśnie takie, we wsi Smulska, zakładając tu komfortowy i dbający o potrzeby wszystkich Podopiecznych Dom Seniora. Warszawa jest od naszej placówki oddalona o 45 kilometrów, co z jednej strony gwarantuje spokój z dala od miejskiego zgiełku, a z drugiej umożliwia swobodne odwiedziny krewnych i znajomych zamieszkujących stolicę.

Spokojna starość czyli świetnie wyposażony Dom Seniora. Warszawa to nie miejsce na Jesień Życia

Doskonale wyposażony Dom Seniora gwarantuje Ludziom w podeszłym wieku spokojną i bezpieczną starość, dlatego coraz większą popularnością cieszą się Domy Seniora z szerokim wachlarzem usług. Mazowieckie jest pełne podobnych placówek, jednak nie wszystkie spośród nich prezentują indywidualne podejście do Podopiecznych i pełne wsparcie w wypełnianiu ich medycznych, towarzyskich i duchowych potrzeb, a także komfortowe warunki i smaczne domowe posiłki. Te wszystkie warunki spełniają tylko nieliczne Domy Seniora, a Warszawa i jej okolice są najczęstszymi lokalizacjami, z których przybywają do nas Pensjonariusze, by w spokoju i pełnym komforcie spędzać Jesień Życia. Dzięki profesjonalizmowi w działaniu oraz indywidualnemu podejściu do Każdego z naszych Podopiecznych, zyskaliśmy sobie dobrą renomę wśród Klientów.