O nas

Witamy na stronie Domu Seniora ANNA. Nasz Dom Seniora jest prywatną placówką znajdującą się na terenie województwa mazowieckiego w odległości 45 km od Warszawy. Zlokalizowany jest w gminie Załuski, we wsi Smulska, otoczony łąkami i lasami oraz polami uprawnymi. Duży, ponad hektarowy ogród, okalający obiekt zapewnia codzienny kontakt z przyrodą mazowiecką. Daje on również możliwość przebywania na świeżym powietrzu w ciszy i spokoju. Nasi podopieczni mają do dyspozycji pokoje dwuosobowe rozmieszczone na piętrze i parterze, liczące odpowiednio 24 i 26 m2 , jak również pokoje trzyosobowe o powierzchni 30 m2. Każdy z pokoi posiada własną, dużą, wygodną łazienkę, przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Cała placówka pozbawiona jest jakichkolwiek barier architektonicznych.

Opiekę nad pensjonariuszami Domu Seniora ANNA sprawuje doświadczony personel, w skład którego wchodzą pielęgniarki, opiekunki, rehabilitanci i terapeuci. Pielęgniarki oraz opiekunki pozostają do dyspozycji mieszkańców przez 24 godziny na dobę. Nad zdrowiem pensjonariuszy osobiście czuwa lekarz, będący właścicielem ośrodka. Teren wokół Domu Seniora jak i sam budynek jest stale monitorowany. Warto wspomnieć, że istnieje także możliwość zagospodarowania części terenu na przydomowe ogródki prowadzone przez pensjonariuszy.

Zadzwoń! Krzysztof Bugalski 602 117 139, Anna Bugalska 660 718 924

Prywatny dom opieki w województwie mazowieckim w gminie Załuski. Otoczony łąkami i lasami w zacisznym miejscu, posiadający ponad hektarowy ogród okalający obiekt. Opiekę świadczy doświadczony personel na czele z właścicielami Anną i Krzysztofem Bugalskimi. Nad zdrowiem pensjonariuszy czuwa również lekarz, który jest zarazem właścicielem ośrodka. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Dom Seniora Anna

Województwo mazowieckie
Smulska 32B
09-142 Załuski koło Warszawy

Kontakt do nas

Krzysztof Bugalski: 602 117 139
Anna Bugalska: 660 718 924
www: domseniora24.pl
@: domsenioranna@gmail.com
Facebook: facebook.com/domsenioraanna

Znajdź nas na Facebook

Dom Seniora Anna © 2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design Infotex