Dom Seniora Anna, niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego – poznaj nas bliżej!

Dom Seniora Anna, niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego – poznaj nas bliżej!

Nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością czasu i siły, by zaopiekować się naszymi najbliższymi – rodzicami lub dziadkami, którzy w wielu przypadkach mierzą się z różnymi problemami zdrowotnymi. W takiej sytuacji zapewnienie Seniorowi komfortowych warunków życia w domu spokojnej starości z całodobową opieką oraz możliwością uczestniczenia w różnych zajęciach aktywizujących będzie wyrazem największej troski.
Oferta naszego ośrodka, znajdującego się nieopodal Nowego Dworu Mazowieckiego, spełnia wszystkie te wymagania. Jeśli chcesz poznać nas bliżej, zapraszamy do lektury artykułu!

Dom Seniora Anna – lokalizacja

Prywatny dom opieki Anna zlokalizowany jest w gminie Załuski, w województwie mazowieckim. Są to malownicze okolice, urzekające krajobrazami, ciszą i spokojem. Spędzanie jesieni życia w takich warunkach niewątpliwie sprzyja dobremu samopoczuciu, tym bardziej, że nasi Pensjonariusze mogą korzystać z hektarowego ogrodu przy ośrodku. Bliskość dużych miast (Nowy Dwór Mazowiecki – 15 km, Warszawa – 50 km) to z kolei gwarancja częstych odwiedzin bliskich, co również jest niezwykle ważne dla dobrostanu Seniorów.

Co zapewniamy naszym Podopiecznym?

Dom Opieki dla Seniora Anna oferuje zakwaterowanie w pokojach dwu- lub trzyosobowych. Są one doskonale wyposażone, przytulne, dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby ich Mieszkańcy mogli czerpać z domowej atmosfery, korzystając jednocześnie z nowoczesnych sprzętów i ułatwień dla osób starszych.

Każdy Senior przebywający w naszym ośrodku ma zapewnioną całodobową opiekę personelu pielęgniarskiego. Warto podkreślić, że inne domy opieki rzadko posiadają ten element w swojej ofercie. Ponadto, Pensjonariusze objęci są opieką lekarską oraz rehabilitacyjną.

Doskonale wiemy, jak ważne dla wielu Seniorów jest uczestniczenie we mszy świętej. Dlatego w naszym ośrodku jest kaplica, w której co najmniej raz w tygodniu odprawiana jest Eucharystia. To miejsce modlitw i skupienia jest dostępne dla Pensjonariuszy cały czas, aby mogli, zawsze gdy tego potrzebują, z niego skorzystać.

Żywienie osób starszych odgrywa znaczącą rolę w budowaniu ich dobrostanu czy leczeniu. Prężnie działająca kuchnia w Domu Spokojnej Starości Anna zapewnia Pensjonariuszom smaczne, zdrowe i zbilansowane posiłki. Serwowane przez nas dania dostosowywane są do indywidualnych potrzeb oraz wymagań Mieszkańców.

Dlaczego warto wybrać Dom Opieki dla Seniora Anna?

KOMFORT

 • Wysoki standard wyposażenia, domowa atmosfera
 • Wnętrza dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
 • Zakwaterowanie w dwu- lub trzyosobowych pokojach z łazienkami
 • Doskonale zaaranżowane przestrzenie użytku wspólnego: jadalnia, salon, ogród

TROSKLIWA OPIEKA

 • Opieka pielęgniarska przez całą dobę, stały dostęp do lekarza POZ
 • Wsparcie rehabilitanta
 • Odpowiednio dobrane, smaczne posiłki, podawane zgodnie z programem dietetycznym Pensjonariuszy

BLISCY

 • Ośrodek usytuowany niedaleko większych ośrodków miejskich – łatwy dojazd
 • Swobodne terminy odwiedzin
 • Możliwość celebrowania z bliskimi ważnych wydarzeń

ATRAKCJE

 • Urozmaicona oferta zajęć dodatkowych
 • Bliskość terenów zielonych, idealnych na krótsze i dłuższe spacery
 • Możliwość korzystania z hektarowego ogrodu przy ośrodku

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo można korzystać z usług Domu Seniora Anna?

Nie ma limitu czasowego, Seniorzy mogą przebywać w ośrodku na stałe.

Czy można zakwaterować Osobę starszą tylko na kilka dni?

Tak, wystarczy jedynie dopełnić formalności związanych ze zgłoszeniem i przyjęciem Seniora do ośrodka.

Po jakim czasie od zgłoszenia dostanę miejsce w Domu Opieki Anna?

Jeśli będziemy dysponować wolnym miejscem – od razu. Jeżeli go nie będzie, dostarczymy niezbędne informacje o możliwym terminie przyjęcia i skontaktujemy się ponownie, gdy sytuacja się zmieni.

Jakich formalności należy dopełnić, aby zakwaterować bliską osobę w waszym ośrodku?

Pierwszym krokiem powinien być kontakt z nami (osobisty, telefoniczny lub mailowy). Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt. Podczas rozmowy poinformujemy, jakie dokumenty należy przygotować w konkretnym przypadku.

Czy podczas pobytu w Domu Seniora Anna mam zapewnić mamie leki oraz wizyty u specjalistów?

Gdy Pensjonariusz staje się Pacjentem naszego Ośrodka Zdrowia, zapewniamy Mu niezbędne lekarstwa (koszty za leki ponosi rodzina Pensjonariusza), natomiast umawianie wizyt u lekarzy specjalistów i związany z tym transport należy do obowiązków rodziny.”