Opieka Pielęgniarska

Opieka Pielęgniarska

Opieka pielęgniarska w Domu Seniora ANNA to oferta całodobowa, wykonywana każdego dnia w tygodniu. Mieszkańcy naszego ośrodka mają nieprzerwany dostęp do fachowej opieki pielęgnacyjnej, która jest sprawowana przez wykwalifikowane pielęgniarki i opiekunki o dużym doświadczeniu i miłym usposobieniu.

Fachowa opieka pielęgniarska w naszym Domu Opieki znacznie wykracza poza opiekę natury pielęgnacyjnej. Nasza kadra nie zapomina o tym, by otaczać swoich Podopiecznych należytą troską i odpowiadać ze zrozumieniem na ich potrzeby. Dzięki temu ciepła, rodzinna, domowa atmosfera w „ANNIE” może być właściwie uznawana za pewnik.

Opieka pielęgniarska w naszym Domu Opieki to uwzględnienie:

  • indywidualnych potrzeb i możliwości
  • sprawności intelektualnej i fizycznej
  • stanu zdrowia

Nie zapominamy też w żadnym momencie o wszystkich prawach człowieka – respektując prawo do poczucia bezpieczeństwa, wolności godności i intymności w stosunku do każdego z naszych pensjonariuszy.

Dom Seniora ANNA - opieka pielęgnacyjna

W razie zaistniałej potrzeby nasza kadra pomaga we wszelkich czynnościach życia codziennego – od spożywania pokarmów, przez ubieranie się aż po podawanie leków. Zapewniamy również opiekę higieniczną, dbamy także o organizowanie kontaktów z otoczeniem i organizację czasu wolnego.

Powierzając w nasze ręce bliską osobę w jesieni życia można mieć pewność, że znajdzie tutaj ciepło, fachową opiekę i zawsze pomocną dłoń.