Rehabilitacja

Rehabilitacja

Sprawność ruchowa Podopiecznych naszego Domu Seniora jest jednym z naszych absolutnych priorytetów. Troszcząc się o ten aspekt życia Mieszkańców naszego ośrodka, każdemu z nich dajemy równocześnie szansę na to, by mogli jak najdłużej cieszyć się samodzielnością i niezależnością.

Rehabilitacja w Domu Seniora „ANNA” - radość każdego dnia!

Wszystkie działania z zakresu opieki rehabilitacyjnej odbywają się u nas pod okiem doświadczonych rehabilitantów, którzy:

  • sprawiają radość dobrym słowem
  • dają wskazówki oparte o fachową wiedzę
  • widocznymi postępami dają motywację i nadzieję

Pomoc w naszym Domu Seniora uzyska każdy Podopieczny – bez względu na stan zdrowia czy samopoczucie. Do każdego Pensjonariusza podchodzimy z takim samym zaangażowaniem troską i odpowiedzią na indywidualne potrzeby – co każdemu z nich równocześnie daje poczucie ważności i wyjątkowości. Rehabilitacja w naszym domu opieki znacznie wykracza poza zwykłe ćwiczenia czy poprawę sprawności fizycznej, a nawet podstawowe zabiegi rehabilitacyjne. To sposób na zmotywowanie do aktywności nawet najbardziej opornych Mieszkańców, by mogli cieszyć się życiem możliwie jak najpełniej, mimo sędziwego wieku czy też ograniczeń fizycznych bądź psychicznych.