Nasz zespół

Nasz Zespół

Dom Seniora Anna jest kompleksem zatrudniającym wyspecjalizowany personel medyczny. Posiadanie fachowego, profesjonalnego zespołu – lekarza, pielęgniarek i opiekunek, fizjoterapeuty i pracowników kuchni – pozwala nam na sprawną opiekę nad osobami starszymi. Niezależnie od ich sprawności psychoruchowej.

Spokojne miejsce na Jesień Życia

To, co wyróżnia nas na tle innych domów spokojnej starości to to, że u nas panuje domowa atmosfera. Troszczy się o to cały personel medyczny, a także inne osoby zatrudnione na terenie obiektu. Dzięki temu nasi Podopieczni mogą z godnością i spokojem spędzić jesień swojego życia, w bezpiecznych i sprzyjających ku temu warunkach.

Domowa atmosfera

Wierzymy, że każdy zasługuje na spokojną starość. Personel Domu Seniora Anna dokłada wszelkich starań, by Mieszkańcy czuli się komfortowo. Zatrudniane przez nas osoby, poza kompetencjami zawodowymi, są empatyczne i wyrozumiałe. Dzięki temu nasi Podopieczni są częścią społeczności, częścią domostwa. Nie pacjentami, a domownikami.

Opinie

Dom Seniora Anna jest miejscem, które mnie zadziwiło. Przebywający tam moi Rodzice są zadbani, zaopiekowani, pysznie nakarmieni, gimnastykują się codziennie i mają kompetentną, wszechstronną opiekę medyczną Pana Krzysztofa. Wzrusza mnie życzliwość i uśmiech Pracowników "Anny", ciepło Opiekunów i uważność Pielęgniarek. Wiem, że Rodzice są w dobrych rękach.

Agata Litońska , Marzec 2020

Dom Seniora  "Anna" swoją działalność opiera na zasadach troski i starania o realizację wszelkich potrzeb przebywających tu Seniorów. Moja Mama jest bardzo zadowolona z pobytu tutaj. Opieka medyczna jest merytoryczna, można również zasięgnąć dodatkowych informacji o zdrowiu swoich Bliskich. Cały personel chętnie służy pomocą, radą, wskazówkami, zarówno Seniorom, jak i ich najbliższym. Gama zajęć służących rozwijaniu zainteresowań i pasji  jest różnorodna i atrakcyjna dla Pensjonariuszy. Ważne jest również, że Mieszkańcy mogą zaspokoić swoje potrzeby duchowe. Lokalizacja Domu Seniora zapewnia poczucie spokoju, komfortu, miłe wrażenia płynące  z otaczającego krajobrazu i przyrody.

Katarzyna Szymeczko, Marzec 2020

Moja Żona Krystyna przebywa w Domu Seniora Anna od prawie trzech lat. Zanim wybraliśmy ten Dom, zwiedziliśmy wiele. Tu panuje miła troskliwa atmosfera. Odwiedziny są nieograniczone, odwiedzam Żonę bez zapowiedzi, a to oznacza, że nikt nic nie ma do ukrycia. Ten Dom jest cudownym ciepłym miejscem, z przesympatycznym personelem, zawsze gotowym nieść pomoc.
Dziękuję za ogromne serce, i po prostu za to, że jesteście.

Leszek Wrzecian, Listopad 2018

JAK DOBRZE JEST DZIĘKOWAĆ ! JAK DOBRZE JEST BYĆ WDZIĘCZNYM ! Pomoc jaką uzyskała moja Ciocia (już ponad rok pobytu) i ja w Domu Seniora " ANNA" naprawdę pokazuje, że ludzka rzetelność, empatia i fachowość istnieje. W ośrodku jest stworzona domowa , ciepła, rodzinna atmosfera. Kompetentny, specjalistyczny Personel zapewnia pełną opiekę w zakresie potrzeb socjalnych i zdrowotnych: opieki pielęgniarskiej, lekarskiej i rehabilitacyjnej. Jest tu także Kaplica z Najświętszym Sakramentem, a także dbałość o rytm roku kościelnego (Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy, Nabożeństwa Majowe i Drogi Krzyżowej, Różaniec i inne). Zajęcia Terapii Zajęciowej i spotkania artystyczne dopełniają rytmu dnia. Żyć pełnią życia Seniora - na miarę swoich maksymalnych możliwości, zdrowotnych i duchowych , realizuje się w życiu pensjonariuszy. Dziękuję Panu Bogu za dzieło Domu Seniora "ANNA", które zaistniało przez myśl i pracę Rodziny Państwa Bugalskich. Serdecznie polecam ten DOM. JAK DOBRZE JEST DZIĘKOWAĆ!

Moja Mama od 3 lat mieszka w Domu Seniora Anna. Ja mieszkam niedaleko, stąd odwiedzam moją Mamę co drugi, co trzeci dzień. Przyglądam się codziennej pracy Pielęgniarek, Opiekunek i Opiekunów, którą oceniam bardzo dobrze. Personel jest profesjonalnie przygotowany do wypełniania swoich obowiązków. Widać, że Opiekunom zależy na dobru i wygodzie Pensjonariuszy, do których podchodzą delikatnie i serdecznie, spełniając indywidualne potrzeby chorych. Dom jest zawsze czysty, posiłki są zróżnicowane i ładnie podane. Polecam ten dom, jeśli poszukujecie Państwo miejsca dla swoich najbliższych.

Beata Staniszewska, Marzec 2020

Opiekujemy się tymi, którzy kiedyś opiekowali się nami

Wszystko, co robimy, wynika z naszej uniwersalnej misji: poprawy życia starzejących się dorosłych i ich rodzin