O Nas

Rodzinny Dom Seniora Anna

Witamy na stronie Domu Seniora ANNA. Nasz Dom Seniora jest prywatną placówką znajdującą się na terenie województwa mazowieckiego w odległości 45 km od Warszawy. Zlokalizowany jest w gminie Załuski, we wsi Smulska, otoczony łąkami i lasami oraz polami uprawnymi. Duży, ponad hektarowy ogród, okalający obiekt zapewnia codzienny kontakt z przyrodą mazowiecką. Daje on również możliwość przebywania na świeżym powietrzu w ciszy i spokoju. Nasi podopieczni mają do dyspozycji pokoje dwuosobowe rozmieszczone na piętrze i parterze, liczące odpowiednio 24 i 26 m2 , jak również pokoje trzyosobowe o powierzchni 30 m2. Każdy z pokoi posiada własną, dużą, wygodną łazienkę, przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Cała placówka pozbawiona jest jakichkolwiek barier architektonicznych.

Opiekę nad pensjonariuszami Domu Seniora ANNA sprawuje doświadczony personel, w skład którego wchodzą pielęgniarki, opiekunki, rehabilitanci i terapeuci. Pielęgniarki oraz opiekunki pozostają do dyspozycji mieszkańców przez 24 godziny na dobę. Nad zdrowiem pensjonariuszy osobiście czuwa lekarz, będący właścicielem ośrodka. Teren wokół Domu Seniora jak i sam budynek jest stale monitorowany. Warto wspomnieć, że istnieje także możliwość zagospodarowania części terenu na przydomowe ogródki prowadzone przez pensjonariuszy.

Opieka Lekarza

Opieka lekarska to jeden z najważniejszych kryteriów podczas wyboru Domu Opieki dla wymagającej troski bliskiej osoby w podeszłym wieku.

Opieka Pielęgniarska

Opieka pielęgniarska w Domu Seniora ANNA to oferta całodobowa, wykonywana przez wykwalifikowane pielęgniarki i opiekunki każdego dnia.

Rehabilitacja

Rehabilitacja w naszym domu opieki znacznie wykracza poza zwykłe ćwiczenia czy poprawę sprawności fizycznej.

Nasza misja

W Domu Seniora Anna uważamy, że godność i szacunek są dwoma najcenniejszymi towarami na świecie. Nie ma dla nas wyższej pochwały niż uśmiech szczęśliwego Mieszkańca, podziękowania Rodziny lub pomoc naszym Rezydentom w powrocie do zdrowia i pogody ducha.

Dowiedz się więcej

Opiekujemy się tymi, którzy kiedyś opiekowali się nami

Wszystko, co robimy, wynika z naszej uniwersalnej misji: poprawy życia starzejących się dorosłych i ich rodzin.

Opinie o Domu Seniora Anna

Dom Seniora Anna jest miejscem, które mnie zadziwiło. Przebywający tam moi Rodzice są zadbani, zaopiekowani, pysznie nakarmieni, gimnastykują się codziennie i mają kompetentną, wszechstronną opiekę medyczną Pana Krzysztofa. Wzrusza mnie życzliwość i uśmiech Pracowników "Anny", ciepło Opiekunów i uważność Pielęgniarek. Wiem, że Rodzice są w dobrych rękach.

Agata Litońska Marzec 2020

Dom Seniora  "Anna" swoją działalność opiera na zasadach troski i starania o realizację wszelkich potrzeb przebywających tu Seniorów. Moja Mama jest bardzo zadowolona z pobytu tutaj. Opieka medyczna jest merytoryczna, można również zasięgnąć dodatkowych informacji o zdrowiu swoich Bliskich. Cały personel chętnie służy pomocą, radą, wskazówkami, zarówno Seniorom, jak i ich najbliższym. Gama zajęć służących rozwijaniu zainteresowań i pasji  jest różnorodna i atrakcyjna dla Pensjonariuszy. Ważne jest również, że Mieszkańcy mogą zaspokoić swoje potrzeby duchowe. Lokalizacja Domu Seniora zapewnia poczucie spokoju, komfortu, miłe wrażenia płynące  z otaczającego krajobrazu i przyrody.

Moja Żona Krystyna przebywa w Domu Seniora Anna od prawie trzech lat. Zanim wybraliśmy ten Dom, zwiedziliśmy wiele. Tu panuje miła troskliwa atmosfera. Odwiedziny są nieograniczone, odwiedzam Żonę bez zapowiedzi, a to oznacza, że nikt nic nie ma do ukrycia. Ten Dom jest cudownym ciepłym miejscem, z przesympatycznym personelem, zawsze gotowym nieść pomoc.
Dziękuję za ogromne serce, i po prostu za to, że jesteście.

Leszek WrzecianListopad 2018