Rodzinny dom opieki dla osób starszych Anna – o nas

Dom spokojnej starości pod Warszawą

Troska, całodobowa opieka, komfort i bezpieczeństwo – to wyróżniki naszego ośrodka, stworzonego z myślą o Seniorach z Warszawy i okolic. Nasz dom opieki Anna jest prywatną placówką, znajdującą się na terenie województwa mazowieckiego, w odległości 45 km od Warszawy. Zlokalizowany jest w gminie Załuski, we wsi Smulska, otoczony łąkami i lasami oraz polami uprawnymi. Duży, ponad hektarowy ogród, okalający obiekt zapewnia codzienny kontakt z przyrodą mazowiecką. Daje on również możliwość przebywania na świeżym powietrzu w ciszy i spokoju. Nasi podopieczni mają do dyspozycji pokoje dwuosobowe rozmieszczone na piętrze i parterze, liczące odpowiednio 24 i 26 m2 , jak również pokoje trzyosobowe o powierzchni 30 m2. Każdy z pokoi posiada własną, dużą, wygodną łazienkę, przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Cała placówka pozbawiona jest jakichkolwiek barier architektonicznych.

Dom spokojnej starości - z troską o naszych Podopiecznych

Opiekę nad Pensjonariuszami Domu Seniora ANNA sprawuje doświadczony personel. Pielęgniarki oraz opiekunki pozostają do dyspozycji Mieszkańców przez 24 godziny na dobę. Nad zdrowiem Pensjonariuszy osobiście czuwa lekarz, będący właścicielem ośrodka. Teren wokół Domu Seniora, jak i sam budynek, jest stale monitorowany. Warto wspomnieć, że istnieje także możliwość zagospodarowania części terenu na przydomowe ogródki prowadzone przez Pensjonariuszy.

Opieka Lekarza

Opieka lekarska to jeden z najważniejszych kryteriów podczas wyboru miejsca przebywania bliskiej osoby będącej w jesieni swojego życia. Dom Opieki Seniora Anna pozostaje stale pod czujnym okiem lekarza rodzinnego, który jednocześnie jest jego właścicielem.

Opieka Pielęgniarska

Dom Opieki Anna zapewnia swoim Podopiecznym całodobową obecność pielęgniarek i opiekunek. Zatrudniony personel wyróżnia się profesjonalizmem, empatią, troską o najdrobniejsze potrzeby Seniorów. Dbamy nie tylko o zdrowie, komfort i bezpieczeństwo Pensjonariuszy, ale również o ich dobre samopoczucie.

Dom Opieki dla Seniora Anna – dlaczego warto wybrać naszą placówkę?

Doskonale wiemy, jak ważna jest holistyczna pielęgnacja osób będących podopiecznymi ośrodka. Dlatego staramy się zapewnić opiekę na każdym poziomie:

  • Opieka lekarska, pielęgniarska;
  • Opieka duszpasterska i duchowa;
  • Smaczna i zdrowa kuchnia;
  • Duży ogród umożliwiający kontakt z przyrodą;
  • Wygodne, dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością pokoje;
  • Organizacja czasu wolnego poprzez zorganizowane zajęcia, wspólne gry i zabawy;
  • Troskliwe prowadzenie ośrodka tak, aby każdy czuł się w nim bezpiecznie i komfortowo;

Dom Opieki Anna – nasza misja

W Domu Seniora Anna uważamy, że godność i szacunek są dwoma najcenniejszymi towarami na świecie. Nie ma dla nas wyższej pochwały niż uśmiech szczęśliwego Mieszkańca, podziękowania Rodziny lub pomoc naszym Rezydentom w powrocie do zdrowia i pogody ducha.

Dowiedz się więcej

Opiekujemy się tymi, którzy kiedyś opiekowali się nami

Wszystko, co robimy, wynika z naszej uniwersalnej misji: poprawy życia starzejących się dorosłych i ich rodzin.

Opinie o Domu Seniora Anna

Dom Seniora Anna jest miejscem, które mnie zadziwiło. Przebywający tam moi Rodzice są zadbani, zaopiekowani, pysznie nakarmieni, gimnastykują się codziennie i mają kompetentną, wszechstronną opiekę medyczną Pana Krzysztofa. Wzrusza mnie życzliwość i uśmiech Pracowników "Anny", ciepło Opiekunów i uważność Pielęgniarek. Wiem, że Rodzice są w dobrych rękach.

Agata Litońska Marzec 2020

Dom Seniora  "Anna" swoją działalność opiera na zasadach troski i starania o realizację wszelkich potrzeb przebywających tu Seniorów. Moja Mama jest bardzo zadowolona z pobytu tutaj. Opieka medyczna jest merytoryczna, można również zasięgnąć dodatkowych informacji o zdrowiu swoich Bliskich. Cały personel chętnie służy pomocą, radą, wskazówkami, zarówno Seniorom, jak i ich najbliższym. Gama zajęć służących rozwijaniu zainteresowań i pasji  jest różnorodna i atrakcyjna dla Pensjonariuszy. Ważne jest również, że Mieszkańcy mogą zaspokoić swoje potrzeby duchowe. Lokalizacja Domu Seniora zapewnia poczucie spokoju, komfortu, miłe wrażenia płynące  z otaczającego krajobrazu i przyrody.

Moja Żona Krystyna przebywa w Domu Seniora Anna od prawie trzech lat. Zanim wybraliśmy ten Dom, zwiedziliśmy wiele. Tu panuje miła troskliwa atmosfera. Odwiedziny są nieograniczone, odwiedzam Żonę bez zapowiedzi, a to oznacza, że nikt nic nie ma do ukrycia. Ten Dom jest cudownym ciepłym miejscem, z przesympatycznym personelem, zawsze gotowym nieść pomoc.
Dziękuję za ogromne serce, i po prostu za to, że jesteście.

Leszek WrzecianListopad 2018