Usługi

Wszystko, czego potrzebujesz, abyśmy mogli wspierać Twoje starania jako opiekuna rodziny

Opieka Lekarza

Opieka lekarska to jeden z najważniejszych kryteriów podczas wyboru Domu Opieki dla wymagającej troski bliskiej osoby w podeszłym wieku.

Opieka Pielęgniarska

Opieka pielęgniarska w Domu Seniora ANNA to oferta całodobowa, wykonywana przez wykwalifikowane pielęgniarki i opiekunki każdego dnia.

Rehabilitacja

Rehabilitacja w naszym domu opieki znacznie wykracza poza zwykłe ćwiczenia czy poprawę sprawności fizycznej.

Wyposażenie

Wyposażenie całej placówki daje poczucie komfortu, Pensjonariusze czują się jak w domu, a nie zakładzie opieki.

Kuchnia

Możliwość przygotowania świeżych i smacznych posiłków dla naszych Podopiecznych.

Kaplica

Kaplica z Najświętszym Sakramentem pozostająca cały czas do dyspozycji mieszkańców, Msze Święte koncelebrowane raz w tygodniu.

Dom Seniora mazowieckie – na co mogą liczyć podopieczni?

Oprócz wspomnianych wyżej udogodnień Podopieczni naszego Domu Seniora w mazowieckim mają do dyspozycji komfortowe dwu lub trzyosobowe pokoje z doskonałym wyposażeniem. Towarzystwo osób w podobnym wieku jest bardzo ważne i pozwala zachować pogodę ducha. Do niej przyczynia się również empatia personelu naszej placówki, traktującego opiekę i wsparcie Seniorów jako najważniejszą misję, dając Im ulgę, radość, zadowolenie. Podopieczni mogą również liczyć na aktywność fizyczną. Oprócz codziennej rehabilitacji, każdy z Seniorów może zagospodarować według własnego uznania ogródki znajdujące się wokół naszej placówki, by jeszcze milej i weselej spędzać czas.

Prywatny Dom Seniora – mazowieckie krajobrazy, to idealne miejsce na wypoczynek

Czym charakteryzują się najlepsze Domy Seniora? Mazowieckie to województwo, w którym nie brakuje przepięknych, spokojnych miejsc. My znaleźliśmy właśnie takie, we wsi Smulska, zakładając tu komfortowy i dbający o potrzeby wszystkich Podopiecznych Dom Seniora. Warszawa jest od naszej placówki oddalona o 45 kilometrów, co z jednej strony gwarantuje spokój z dala od miejskiego zgiełku, a z drugiej umożliwia swobodne odwiedziny krewnych i znajomych zamieszkujących stolicę.

Spokojna starość czyli świetnie wyposażony Dom Seniora. Warszawa to nie miejsce na Jesień Życia

Doskonale wyposażony Dom Seniora gwarantuje Ludziom w podeszłym wieku spokojną i bezpieczną starość, dlatego coraz większą popularnością cieszą się Domy Seniora z szerokim wachlarzem usług. Mazowieckie jest pełne podobnych placówek, jednak nie wszystkie spośród nich prezentują indywidualne podejście do Podopiecznych i pełne wsparcie w wypełnianiu ich medycznych, towarzyskich i duchowych potrzeb, a także komfortowe warunki i smaczne domowe posiłki. Te wszystkie warunki spełniają tylko nieliczne Domy Seniora, a Warszawa i jej okolice są najczęstszymi lokalizacjami, z których przybywają do nas Pensjonariusze, by w spokoju i pełnym komforcie spędzać Jesień Życia. Dzięki profesjonalizmowi w działaniu oraz indywidualnemu podejściu do Każdego z naszych Podopiecznych, zyskaliśmy sobie dobrą renomę wśród Klientów.

Opiekujemy się tymi, którzy kiedyś opiekowali się nami

Wszystko, co robimy, wynika z naszej uniwersalnej misji: poprawy życia starzejących się dorosłych i ich rodzin.