Dom Seniora Anna – najwyższej klasy ośrodek pod Warszawą

Jesień życia w domu seniora w okolicach Warszawy

Nasz dom dla osób starszych usytuowany jest we wsi Smulska, w gminie Załuski. Są to malownicze okolice Warszawy, które urzekają pięknymi krajobrazami, ciszą i spokojem. Przebywanie w takim otoczeniu wspiera dobrostan naszych Pensjonariuszy tym bardziej, że mogą oni korzystać z hektarowego ogrodu. Poza tym, znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, abyśmy mogli wspierać Twoje starania jako opiekuna rodziny:

Opieka Lekarza

Piecza lekarska to jeden z najważniejszych kryteriów podczas wyboru domu dla seniora. Właścicielem naszego ośrodka jest lekarz rodzinny, który sprawuje troskliwą opiekę nad wszystkimi Pensjonariuszami.

Opieka Pielęgniarska

Całodobowa obecność personelu pielęgniarskiego to niewątpliwie atut, który wyróżnia nasz ośrodek na tle innych domów seniora. Każdy Podopieczny może liczyć na pomoc podczas higieny osobistej, na podanie leków drogą: dożylną, domięśniową, podskórną, doustnie, wykonywanie opatrunków oraz innych czynności pielęgniarskich.

Wyposażenie

Wyposażenie całej placówki zostało pomyślane tak, aby każdy, również osoba z niepełnosprawnością, mogła czuć się bezpiecznie i komfortowo, jak u siebie. Zależy nam, by nasi Podopieczni mogli czerpać z domowej atmosfery, korzystając jednocześnie z profesjonalnych sprzętów będących na wyposażeniu naszego domu seniora.

Kuchnia

Przykładamy dużą wagę do odpowiedniego żywienia. Wszak prawidłowa dieta mocno przyczynia się do poprawy stanu zdrowia. Prężnie działająca kuchnia zapewnia Seniorom zdrowe, smaczne i zbilansowane posiłki.

Kaplica

Kaplica z Najświętszym Sakramentem pozostaje cały czas do dyspozycji Mieszkańców. To miejsce, w którym wielu naszych Podopiecznych odnajduje spokój i tak potrzebną siłę ducha. Msze Święte koncelebrowane są przynajmniej raz w tygodniu.

Dom Seniora mazowieckie – na co mogą liczyć Podopieczni?

Oprócz wspomnianych wyżej udogodnień Podopieczni naszego ośrodka mają do dyspozycji komfortowe dwu lub trzyosobowe pokoje z doskonałym wyposażeniem. Towarzystwo osób w podobnym wieku jest bardzo ważne i pozwala zachować pogodę ducha. Do niej przyczynia się również empatia personelu naszej placówki, traktującego opiekę i wsparcie Seniorów jako najważniejszą misję, dając Im ulgę, radość, zadowolenie. Podopieczni mogą również liczyć na aktywność fizyczną. Oprócz codziennej, grupowej rehabilitacji Mieszkańcy mogą zażywać spacerów na świeżym powietrzu w naszym dużym ogrodzie.

Prywatny Dom Seniora – mazowieckie krajobrazy, to idealne miejsce na wypoczynek

Czym charakteryzują się najlepsze Domy Seniora? Mazowieckie to województwo, w którym nie brakuje przepięknych, spokojnych miejsc. My znaleźliśmy właśnie takie, we wsi Smulska, zakładając tu komfortowy i dbający o potrzeby wszystkich Podopiecznych Dom Seniora. Warszawa jest od naszej placówki oddalona o 45 kilometrów, co z jednej strony gwarantuje spokój z dala od miejskiego zgiełku, a z drugiej umożliwia swobodne odwiedziny krewnych i znajomych zamieszkujących stolicę.

Spokojna starość czyli świetnie wyposażony Dom Seniora. Warszawa to nie miejsce na jesień życia

Doskonale wyposażony Dom Seniora gwarantuje Ludziom w podeszłym wieku spokojną i bezpieczną starość, dlatego coraz większą popularnością cieszą się Domy Seniora z szerokim wachlarzem usług. Mazowieckie jest pełne podobnych placówek, jednak nie wszystkie spośród nich prezentują indywidualne podejście do Podopiecznych i pełne wsparcie w wypełnianiu ich medycznych, towarzyskich i duchowych potrzeb, a także komfortowe warunki i smaczne domowe posiłki. Te wszystkie warunki spełniają tylko nieliczne Domy Seniora, a Warszawa i jej okolice są najczęstszymi lokalizacjami, z których przybywają do nas Pensjonariusze, by w spokoju i pełnym komforcie spędzać jesień życia. Dzięki profesjonalizmowi w działaniu oraz indywidualnemu podejściu do Każdego z naszych Podopiecznych, zyskaliśmy sobie dobrą renomę wśród Klientów.

Opiekujemy się tymi, którzy kiedyś opiekowali się nami

Wszystko, co robimy, wynika z naszej uniwersalnej misji: poprawy życia starzejących się dorosłych i ich rodzin.