Kuchnia

Kuchnia Domu Seniora Anna

Jeśli zależy Państwu na tym, by dieta Rodziców znajdujących się w naszym Domu Seniora była zdrowa i smaczna – zapewniamy o tym, iż tak właśnie będzie. Dom Seniora Anna to miejsce wyposażone we własną kuchnię – co daje nam możliwość przygotowania świeżych i smacznych posiłków dla naszych Podopiecznych.

Kuchnia pełna smaku i zdrowia

Oczywiście zapewniamy, że przygotowywane posiłki będą też uwzględniać wszelkie ewentualne ograniczenia żywnościowe naszych Podopiecznych. Równocześnie jednak, z każdym posiłkiem pragniemy dostarczać naszym Podopiecznym nie tylko przyjemności smakowe, ale również kompleksy witamin i wartości odżywczych. Przykładamy dużą wagę do menu, staramy się aby było możliwie różnorodne, aby zapewnić wszystkim znajdującym się w Domu Seniora Anna Osobom przyjemność ze spożywanych posiłków.

Zapewniamy, iż przygotowane w naszej kuchni posiłki są zawsze:

  • Smaczne
  • Zdrowe
  • Świeże
  • Pożywne

Dba o to nasz personel kuchenny – każdego dnia, z tak samo dużym zaangażowaniem. Jesteśmy również otwarci na potrzeby i życzenia naszych Podopiecznych tak, aby każdy czuł się jak we własnym domu, gdzie wszystkie posiłki pięknie pachną i wybornie smakują. Zapewniamy, iż Państwa Rodzice będą zadowoleni każdego dnia, z każdego posiłku!